BOSS ST250JAB
BOSS ST250JAB-BOSS ST250JAB
BOSS ST250JAB
BOSS ST250JAB
Electronic Door Strike. Stainless Steel Face Plate.
Adjustable symmetrical strike. Day locking lever and
impulse switch. Fail secure. 600mA/12V- DC. Keeper depth
6mm, Applicable door latch 0.35 (9mm), Dimensions 9.84 X
0.98 X 0.11 (250mm x 25mm x 2